Szkoła Taty i Mamy

Szkoła Taty i Mamy – Twoja szkoła rodzenia

Nasze największe atuty wg opinii uczestników (zerknij na dół):

 • luźna atmosfera
 • kameralne warunki
 • praktycznie i merytorycznie
 • pasja i zaangażowanie
 • uśmiech, relacje i pozytywna energia

NIE OCENIAMY – WSPIERAMY!

Razem z nami przygotujesz się do porodu siłami natury oraz cięcia cesarskiego. Omawiamy teorię i wdrażamy praktykę, bo poród to ruch!

Z nami poznasz metody łagodzenia bólu porodowego, dowiesz się co spakować do torby, jakie akcesoria są spoko, a jakich nie warto kupować. Przyświeca nam minimalizm, ekonomia i ekologia.

Jeśli już coś polecamy, to są to produkty, które sprawdziły się na naszych bombelkach lub w praktyce zawodowej – nie jesteśmy przedstawicielkami handlowymi! Dostajecie od nas prezenciki, ale nie wciskamy Wam kitu.

Jeśli czujecie flow i chcecie dobrze spędzić czas przy kawusi, herbatce czy wodzie to śmiało wysyłajcie zgłoszenie – kliknijcie ZAPISUJEMY SIĘ

Jeśli jednak przed zgłoszeniem chcesz poznać program to ściągaj śmiało tutaj

My udzielimy Ci wsparcia i przy karmieniu piersią i jeśli karmisz butelką, dla nas ważne jest byś była zaopiekowana w każdym scenariuszu. Nie oceniamy! Rozumiemy Wasze wybory, bo to są Wasze wybory. W czasie zajęć skupimy się na karmieniu piersią, ale jeśli planujesz inaczej powiedz nam – szczerość to istotna kwestia w opiece nad Wami.

W czasie zajęć poznacie oprócz nas (my na foteczkach) wspaniałą fizjoterapeutkę dziecięcą Kasię Turchan oraz bliskościową doradczynię chustonoszenia – Mariolę Majkę (MaMotka). Jeśli chcecie poznać innych naszych specjalistów zapraszamy na stronę Centrum Medyczne STIM

W ciąży ogarniecie u nas:

 • ginekologa
 • fizjoterapeutkę uroginekologiczną
 • fizjoterapeutkę do plecków i ramion
 • osteopatkę
 • psycholog okołoporodową
 • i klasyka – położne – Twoje przyjaciółki od zdrowia!

Zapraszamy kobiety od 22 tygodnia ciąży. Zajęcia odbywają się w kameralnym towarzystwie max. 4 pary !

Zajęcia trwają ok. 2h (choć czasem i dłużej jak gaduły w grupie 🙂 Zazwyczaj zaczynamy o 17.30 i widzimy się 2x w tygodniu.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Możesz skorzystać z pełnego kursu lub poszczególnych zajęć.

CENNIK

 • zajęcia grupowe – 700zł pełny kurs 9 spotkań
 • zajęcia indywidualne – 300zł za spotkanie
 • pojedyncze zajęcia w grupie – 200zł
 • Dla osób niepełnoletnich zajęcia BEZPŁATNE

Płatność BLIKiem na telefon lub gotówką po pierwszych zajęciach. Można na raty.

Jeśli tylko macie jakieś pytania – dzwońcie, chętnie rozwieje Wasze wątpliwości – 796 113 723

Zajęcia odbywają się w Centrum Medycznym STIM
ul. Kopernika 24 w Dąbrowie Górniczej. Wejście z tyłu bloku od strony ogródka.

Paweł Kukla
Paweł Kukla
2023-06-15
Polecam serdecznie!
Agnieszka Winnicka-Sęk
Agnieszka Winnicka-Sęk
2023-03-04
Chodziliśmy z mężem do szkoły rodzenia. Zajęcia w małych grupach odbywały się w godzinach popołudniowych i trwały 2-3 h. Prowadzące z dużym doświadczeniem, odpowiadały na wszystkie nurtujące pytania odnośnie porodu i opieki nad maluszkiem, wszystko przebiegało w przyjaznej, luźnej atmosferze. Po porodzie również można liczyć na realne wsparcie ze strony dziewczyn. Uważam, że naprawdę było warto, polecam!
Natalia Horoń
Natalia Horoń
2023-03-02
Cudowne miejsce, prowadzone z pasja i ogromnym zaangażowaniem. Biorąc udział w zajęciach ze szkoły rodzenia dostaliśmy dawkę ogromnej wiedzy przekazanej w świetny sposób. Czuliśmy się tam bardzo swobodnie i jednoczenie bardzo zaopiekowani. Korzystaliśmy również z pomocy specjalistów ( logopedy, fizjoterapeutki) i wiemy, ze lepiej trafić nie mogliśmy! Nieoceniona pomoc ze strony dziewczyn. Gorąco polecam to miejsce! 😍
Kamila Kasperczyk
Kamila Kasperczyk
2023-03-02
Polecam z całego serca Szkołę Taty i Mamy! Dziewczyny zapewniły nam dużą dawkę wiedzy i wskazówek, jednocześnie poznaliśmy świetnych ludzi i spędziliśmy mega wartościowy czas.
Monika L
Monika L
2022-12-30
Super szkoła rodzenia! Polecam zarówno totalnym świeżkom w temacie dzieci jak i osobom które jakąkolwiek styczność z niemowlakami miały. Małe grupy pozwoliły na przećwiczenie zarówno pozycji porodowych jak i opieki nad dzieckiem. Bardzo dużo praktycznych informacji + możliwość porównania produktów wyprawkowych na żywo. Prowadzący zajęcia naprawdę znają się na temacie i posiadają aktualną wiedzę. Atmosfera luźna i przyjazna także dla panow. Sama fundacja ma także zaplecze specjalistów pomocnych po porodzie więc na pewno będziemy w kontakcie.
Justyna Widawska
Justyna Widawska
2022-12-30
Polecam z całego serca! Pobranie krwi idealne! ♡
Magda Maroszek
Magda Maroszek
2022-12-29
Fantastyczne miejsce prowadzone przez Kobiety z ogromną pasją, sercem i wiedzą! To nie tylko szkoła rodzenia, ale także miejsce, gdzie można podzielić się swoimi lękami, wątpliwościami, zbudować wspaniałe relacje i poczuć się zaopiekowanym. Szkoła Taty i Mamy to wspaniałe zajęcia teoretyczne i praktyczne dla każdego, poparte fachową, najnowszą wiedzą i spotkaniami ze spacjalistkami w swoich dziedzinach. Polecamy serdecznie!