Twoja Prywatna Położna

Szukasz profesjonalnej opieki położnej we własnym domu?
Mamy kogoś dla Ciebie.

Ola – położna, która w naszej Fundacji zajmuje się wspieraniem kobiet w każdym wieku.

Zakres pomocy prywatnej położnej:

DOJRZEWANIE

Jest to trudny okres dla każdej młodej kobiety, kiedy w naszych głowach rodzą się setki pytań, których często wstydzimy się zadać. Ola porozmawia z Tobą na temat rozwoju,
o zmianach zachodzących w ciele kobiety i o towarzyszących Ci emocjach. Zdradzi tajniki cyklu miesiączkowego i pomoże dobrać najlepsze formy higieny w trakcie miesiączki. Bez skrępowania odpowie na najbardziej nawet intymne pytania dotyczące Twojej seksualności. Pomoże przygotować się do pierwszej wizyty u ginekologa.

PLANOWANIE CIĄŻY

Gdy planujesz ciążę, położna podpowie, co jest ważne, żeby się do niej odpowiednio przygotować. Doradzi, jakie wykonać badania i co należy zmienić w swojej aktywności oraz diecie.

CIĄŻA

Kiedy nosisz pod sercem swojego malucha, Ola wraz z całym naszym zespołem pomoże profesjonalnie przygotować się na jego przywitanie. Zadba o Twoją wiedzę i umiejętności, odpowie na nurtujące pytania, otoczy opieką i wsparciem emocjonalnym (patrz: Szkoła Taty i Mamy).

POŁÓG

Po porodzie kobieta i dziecko wymagają szczególnej opieki i wsparcia, nie bez powodu połóg nazywany jest przecież czwartym trymestrem ciąży. Gdy wrócisz do domu po porodzie, Ola czułym i uważnym okiem będzie spoglądać, jak się czujecie. Otoczy opieką nie tylko Twojego Malucha, ale również Ciebie. Doradzi, jak dbać o laktację, pielęgnować ranę na kroczu lub po cieciu cesarskim. Pomoże w opiece i pielęgnacji noworodka. Bez względu na sposób karmienia dziecka, odpowie na Twoje pytania i udzieli niezbędnych wskazówek. Jeśli napotkasz trudności podczas karmienia piersią, z pewnością pomoże Ci je rozwiązać.

MENOPAUZA

Opieka położnej dotyczy również kobiet w wieku okołomenopauzalnym. W tym trudnym dla kobiety okresie, możesz spotkać się z położną i porozmawiać o zmianach zachodzących
w ciele oraz o tym, jak sobie z nimi radzić.

PROFILAKTYKA PRZECIWNOWOTWOROWA

W każdym wieku możesz umówić się na spotkanie edukacyjne dotyczące jakże ważnej
w dzisiejszych czasach profilaktyki przeciwnowotworowej. Podczas spotkania Ola udzieli kompleksowych informacji na temat profilaktyki raka szyjki macicy i piersi. Pod jest okiem nauczysz się samobadania piersi.

OPIEKA PO ZABIEGACH I OPERACJACH

Kiedy jesteś po zabiegu lub operacji ginekologicznej, Ola pomoże w pielęgnacji rany, usunie szwy, opowie jak o siebie zadbać pod względem fizycznym i emocjonalnym.

Koszt spotkania w Twoim domu: 100 zł.
Czas, który z Tobą spędza położna: 1 godzina.
Opieka poporodowa obejmuje minimum 4 spotkania.
Pierwsza wizyta – 150 zł, kolejne kontrolne – 100 zł każda.
W ofercie również konsultacje online.

Kontakt    tel.: 607 066 859, mail: ola@fundacjastim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.