STIMowa biblioteka – „Rodzić można łatwiej” – Izabela Dembińska

Gdybym kiedykolwiek chciała napisać książkę przygotowującą do porodu to napisałabym ją dokładnie tak, jak położna Izabela Dembińska. Skoro już jest ta świetna pozycja, to ja już sobie daruję pisanie 😉 Iza zrobiła naprawdę niesamowitą robotę. To co mnie urzekło w tej książce to dotykanie tematu porodu wieloaspektowo. Dzięki niej przygotujemy nie tylko ciało do porodu, a również umysł i emocje 🙂 Zrozumiemy jak wielką MOC ma fizjologia, zaufanie i wiara we własne ciało.

Cieszy mnie ogromnie, że poruszona również jest kwestia fizjoterapii i osteopatii uroginekologicznej. Tak rzadko o tym mówią lekarze, którzy mam wrażenie nie doceniają możliwości jakie niosą za sobą te praktyki. W drugiej ciąży, właśnie tę książkę poleciła moja fizjoterapeutka Iwona Mazur-Ważny, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Dodatkowym atutem tej publikacji są zdjęcia i grafiki. Czyż nie robią na Was równie dobrego wrażenia? Czytelne i estetyczne. Ja jestem zauroczona!

W moim prywatnym rankingu znajduje się w pierwszej 3! I to nie tylko dla kobiet w ciąży! Zdecydowanie dla położnych też 🙂

Dziękujemy Oficyna 4em za podarowane książki.
Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.