Położna pasjonatka-alternatywne spojrzenie na zawód

Zastanawiasz się jakie masz możliwości rozwoju zawodowego? Chętnie przedstawimy Ci cały jego wachlarz! Przygotowałyśmy dla Was dwa weekendy, z których wyjedziecie naładowane energią, zaszczepione dawką niecodziennej wiedzy i umiejętnościami, które przydadzą Wam się na każdym etapie życia. To 27 godzin intensywnej pracy – naszej 😀 Dla Was to będzie czysta przyjemność!

Terminy zjazdów:

  • 26-27 czerwiec 2021
  • 25-26 wrzesień 2021

Miejsca szkolenia:Prywatne Przedszkole Bolek i Lolek ul. Sobieskiego 25 41-200 Sosnowiec

Zgłoszenia: KLIKNIJ TUTAJ

Koszt uczestnictwa – 320zł (bez wyżywienia i noclegów). Płatność do 14.06.2021r.
Kupujesz nasze wieloletnie doświadczenie, nasze pomysły i rozwiązania i dawkę niesamowitego wsparcia <3

Możliwość rozłożenia na raty – prosimy o indywidualny kontakt – edukacja@fundacjastim.pl

PROGRAM

I WEEKEND
1. Przywitanie: czyli kilka słów na temat Fundacji, położnych ją tworzących i dlaczego jest to przestrzeń, która daje możliwość rozwoju.
2. Szkoła rodzenia: od podstaw i organizacji do sukcesu (1h). Praktyczne porady od czego zacząć, co warto mieć w harmonogramie zajęć, szkoła odpłatna vs edukacja przedporodowa.
3. Magia okołoporodowa w szkole rodzenia (3h), czyli wszystko co alternatywne i niesamowite w pracy z rodzącą: mieszanki olejków, mikstury działające naskurczowo, masaż chustą Rebozo, akupuresura itp.
4. Laktacja (4h). Co przekazać przyszłym Rodzicom, żeby mieli dobry start w mleczną przygodę. Na co zwrócić uwagę doradzając zakup laktacyjnych gadżetów. Jak radzić sobie z podstawowymi problemami w laktacji.
5. Wielorazowa rodzina (2h). Nowoczesne alternatywy. Pieluszki, myjki, wkładki wielorazowe  – ekoalternatywy w początkach rodzicielstwa i nie tylko.
6. Prawidłowa pielęgnacja noworodka/niemowlęcia – warsztat z fizjoterapeutką dziecięcą (2h).

II WEEKEND
1. Położna środowiskowa (3h). Nudna praca w poradni, czy miejsce rozwoju zawodowego i samodzielności zawodowej? Jak wygląda opieka nad mamą, dzieckiem i laktacją w domu.
2. Położna w sytuacjach trudnych (2h). Jak mądrze i profesjonalnie towarzyszyć kobiecie w trudnym dla niej czasie, np. w trakcie leczenia niepłodności czy po poronieniu.
3. Dwie strony linii życia – narodziny i śmierć – warsztat z Doulą (4h).
4. Edukacja seksualna (2h). Nietypowe miejsce pracy położnej. Jak stworzyć własny program dla młodzieży i dorosłych. Jak poprowadzić zajęcia i poczuć jaka z tego płynie MOC.
5. Edukacja przeciwnowotworowa (2h). Nowoczesna diagnostyka. Jak poprowadzić warsztaty z młodzieżą i dorosłymi.
6. Joga dla ciężarnych i nie tylko (2h). Ćwiczenia ciała i umysłu dla oczekujących Mam oraz położnych potrzebujących relaksu po pracy.

Dodatkowo w ramach szkolenia zapraszamy na zajęcia w szkole rodzenia i wizytę patronażową (w zależności od sytuacji epidemiologicznej). Szansa na zobaczenie nas w akcji ! 😉

OGRANICZONA ILOŚĆ OSÓB – DECYZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Szkolenie odbędzie się na 100%! Pomagamy w poszukiwaniu noclegu.