Nowi Darczyńcy!

Targi Rodzice i Dzieciaki to był czas kiedy mogliście nas poznać, zadać pytania i zobaczyć ciekawe książki. Ale nie tylko… To był też czas byśmy my zapoznały się z innymi wystawcami. I bardzo dobrze bo mamy dwóch nowych Darczyńców !

motherlylovePierwszy swoje produkty kieruje przede wszystkim dla kobiet w ciąży i po porodzie, ale dla dzieciaczka też się coś znajdzie. Przedstawiamy Wam Motherlylove Polska, to naturalne olejki do masażu stworzone przez Jan Bastard -dyplomowaną położną i aromaterapeutkę! To wspaniałe, że Jan połączyła swoje umiejętności i stworzyła taką wyjątkową linię kosmetyków. U nas w Szkole Taty i Mamy będziecie mieć możliwość przetestowania zestawu po 14 tygodniu ciąży na własnej skórze i własnym nosie, a także otrzymacie kupony rabatowe !
Używam obecnie olejku przeciw rozstępom. Jestem bardzo zadowolona – ciekawa i orzeźwiająca nuta zapachowa. Dobrze się rozprowadza i wchłania – mówię Wam to ja – Weronika Dryja.
mmDrugim bardzo ważnym dla nas Darczyńcą jest firma Mommy Mouse – pieluszki wielorazowe. Otrzymaliśmy do Szkoły Taty i Mamy całą gamę ich produktów. Dzięki temu możemy prezentować Wam różne zestawy i rozwiązania ułatwiające pieluchowania. A czemu tak chętnie mówimy o wielorazówkach? Bo tak i już! Ale bez. Żartów – są przede wszystkim zdrowe dla noworodkowej delikatnej pupy, nie zawierają żadnych chemikaliów, są wygodne w stosowaniu, ekologiczne i koniec końców wychodzą taniej niż pampersy jednorazowe przez cały okres pieluchowania. A do tego te kolorowe wzory!! Nie da się nie zauroczyć. Istotnym dla nas też elementem jest to, że to polski produkt, a przecież warto doceniać rodzime, porządne firmy 😉
Kto wie, może ktoś jeszcze dołączy do naszych darczyńców…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.