Konferencja Laktacyjna w Gdyni

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić Was na Konferencję Laktacyjną w Gdyni. To niesamowite wydarzenie skierowane nie tylko do profesjonalistów zajmujących się tematyką laktacyjną, ale dla wszystkich, którzy są zainteresowani. To wyjątkowe, że bezpłatnie może wziąć udział każdy rodzic, każda osoba, która tylko chce!

Na konferencję zaproszeni zostali w roli prelegentów znani specjaliści medyczni oraz promotorzy polskiej laktacji. 
W ciągu jednego dnia wszyscy zainteresowani tematem naturalnego karmienia spotkają się, aby z uwagą i zainteresowaniem posłuchać zaproszonych gości. Tematyka związana z laktacją będzie przewodnim nurtem, ale nie zabraknie na niej również tematów pobocznych, choć ściśle związanych z kobietą ciężarną czy mamą karmiącą. Pełną gamę zagadnień stanowić będą wątki dotyczące mikrobiomu, porodów domowych, zdrowia fizycznego i psychicznego kobiety ciężarnej, karmiącej jak i tej będącej niedługo po porodzie z uwzględnieniem problemów uroginekologicznych w okresie połogu i tuż po nim. Wśród paneli tematycznych znajdziemy również takie, które poruszą zagadnienia z dziedziny alergologii czy logopedii w kontekście karmienia piersią.

Nie zabraknie również certyfikowanych warsztatów dla personelu medycznego i studentów kierunków medycznych. Specjalnie na tę okoliczność stworzony został panel tylko dla ojców, na którym nasi prelegenci spojrzą w nieco inny sposób na tematykę laktacji. Konferencja skierowana jest do tych wszystkich, którym temat naturalnego karmienia niemowląt i małych dzieci jest bliski, w tym rodziców, lekarzy, położnych, doradców laktacyjnych, doul czy promotorek karmienia piersią, mających na co dzień kontakt z matkami karmiącymi i ich dziećmi. 


Termin: 18 maj 2019
Miejsce: Gdynia
Rejestracja już trwa – ZAPISZ SIĘ
Zajrzyj na Facebooka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.