II ZaMotany Piknik w Dąbrowie Górniczej

Absolwenci i obecni kursanci Szkoły Taty i Mamy wytężajcie wzrok i czytajcie, bo okazja tego warta! Inne osoby oczywiście też zapraszamy!

Już w sobotę 24 września świetna okazja by się spotkać, pogadać, pochwalić się swoimi pociechami, poznać się nawzajem, podzielić wrażeniami, a dla tych spodziewających się by dowiedzieć się więcej i podpytać co i jak 😉 Bierzcie koce, słodkości i  różne śliczności, chusty, wózki i inne cuda służące do transportu malucha i koniecznie bierzcie dzieciaki i swoje rodziny 😉

Gorąco (bez względu na pogodę) zachęcam Was do przyjechania na II ZaMotany Piknik w Dąbrowie Górniczej, który organizuje MaMotka – ta sama Mariola, która opowiadała Wam o motaniu i rodzicielstwie bliskości 😉 Imprezka na pożegnanie lata a powitanie jesieni odbędzie się Centrum Sportów Letnich i Wodnych przy Zbiorniku Pogoria III w godz. 10.00 – 19.00.

A w programie wiele atrakcji:

  • my będziemy mówić o prawach kobiet w ciąży, w czasie porodu i połogu – wiecie, że świadomość swoich praw daje nam możliwość korzystania z nich? 😉
  • warsztaty chustowania
  • grill i kawa
  • specjaliści od bezpiecznego i prawidłowego przewożenia dzieciaków
  • konkursy z nagrodami od m.in. Fotosister, nas, Ankimatka , LennyLamb
  • i co tam sobie wymyślicie 😉

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i zapraszajcie swoich znajomych i tych z dziećmi i tych spodziewających się i tych, którzy nie mają, a co! Niech też skorzystają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.