Szkoła Taty i Mamy

Z radością informujemy, że nasz projekt „Szkoła Taty i Mamy – początkiem rodzicielskiej przygody” otrzymał dofinansowanie z Fundacji PZU. Obecnie Szkoła Taty i Mamy jest bezpłatna – ilość miejsc ograniczona do 48 par.

W projekcie:

• 12 bezpłatnych kursów w Szkole Taty i Mamy, w sumie dla 48 par – ZGŁOSZENIA
  • 48 konsultacji z położną z zakresu laktacji
  • 48 konsultacji u fizjoterapeutki uroginekologicznej
  • 48 zapisów KTG
  • 5 warsztatów z pieluchowania wielorazowego  –  zgłoszenia

Z nami:
– przygotujecie się psychicznie i fizycznie do porodu
– poznacie metody łagodzenia bólu porodowego (np. masaż Rebozo, TENS, akupresura)
– stworzycie Plan Porodu dostosowany do Waszych potrzeb
– dowiecie się jak zadbać o siebie po narodzinach dziecka

Na naszych zajęciach propagujemy naturalne, ekologiczne i ekonomiczne podejście do rodzicielstwa dzięki czemu zdobędziecie dużo informacji o karmieniu piersią, pielęgnacji malucha i alternatywnych akcesoriach (np. pieluchy wielorazowe), noszeniu dzieci w chustach oraz gadżetach wspomagających rozwój Waszego dziecka. Zajęcia z doradcą chustonoszenia i fizjoterapeutą!

Z nami świetnie przygotujesz się zarówno do porodu siłami natury w Twoim własnym domu, jak i szpitalu, a także do cesarskiego cięcia.

Zapraszamy kobiety od 22 tygodnia ciąży. Zajęcia odbywają się w kameralnym towarzystwie max. 4 pary !
Zajęcia trwają 1-2h.
Dostosowujemy się do potrzeb Taty i Mamy. U nas można odbyć pełny kurs (8 spotkań) lub skorzystać z uczestnictwa w pojedynczych zajęciach z wybranego tematu.

Po zakończonym kursie Paczuszka z niespodziankami ♥

Miejsce spotkań osobistych: