Ekipa STIM

Poznaj nas bli偶ej

Po艂o偶na, seksuolog kliniczny. Prezeska Fundacji STIM i koordynatorka Pieluchoteki.

Certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego. Spe艂nia si臋 w pracy na sali porodowej, nieustanie wzrusza si臋 narodzinami nowego 偶ycia. Realizuje si臋 r贸wnie偶 jako edukator seksualny w szko艂ach.

Prywatnie mama dw贸ch rezolutnych syn贸w bezgranicznie zakochana w Bieszczadach.

Po艂o偶na, seksuolog kliniczny. Edukator ds. laktacji. Wiceprezes Zarz膮du Fundacji STIM.

W swoim zawodzie spe艂nia si臋 w indywidualnej opiece nad rodzin膮 podczas wizyt patrona偶owych po porodzie. Realizuje si臋 r贸wnie偶, jako edukator seksualny na spotkaniach z m艂odzie偶膮. Od marca 2022 kszta艂ci przysz艂e po艂o偶ne na 艢l膮skim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Prywatnie mi艂o艣niczka przydomowego ogrodnictwa i egzotycznego podr贸偶owania na koniec 艣wiata.

Po艂o偶na, absolwentka studi贸w podyplomowych Akademia Praktyk贸w Jogi, instruktorka hipnorodzenia.

Do艣wiadczenie zawodowe zdobywa艂a w oddziale po艂o偶niczym oraz w salach porodowych trzech zupe艂nie od siebie r贸偶nych szpitali

Szczeg贸lne miejsce w jej sercu zajmuj膮 porody domowe i wszystko, co mo偶na okre艣li膰 jako naturalne po艂o偶nictwo. Nieustannie zafascynowana procesem jakim jest por贸d, uwielbia edukowa膰 przysz艂ych rodzic贸w w ramach zaj臋膰 w Szkole Taty i Mamy w艂a艣nie w tym temacie.

Prywatnie szcz臋艣liwy cz艂owiek, ci膮gle poszukuj膮cy nowych wyzwa艅 i ciekawych ludzi.